Registrace

Informace k registraci

Přečti si informace k registraci. K samotné registraci přejdeš tlačítkem na konci stránky.

Období:

  • celý SV  (19. – 22. 4. 2018)
  • víkendový SV  (21. – 22. 4. 2018) (přijezd možný již v pátek odpoledne)
  • jeden den

Typ registrace:

  • jednotlivec
  • skupina

Stravování:

  • se stravou
  • speciální strava ze zdravotních důvodů
  • bez stravy

Jednodenní registrace

Pokud se můžeš zúčastnit pouze jeden den,nevadí! Přijeď ve vybraný den na Velehrad a hned zamiř na centrální recepci na Stojanově. Tam se zaregistruješ a můžeš se vesele účastnit programu. Raději počítej s vlastní stravou. Někdy sice máme porce navíc, ale někdy taky ne.
Jednodenní registrace probíhá výhradě na centrální recepci na Velehradě, nelze ji provést online přes registrační formulář!

Registrace skupin

Registrací jako skupina dáváte pouze a jen najevo ubytovatelům, že chcete být ubytováni spolu. Pokusíme se to zohlednit, ale jak už to tak bohužel bývá, obvykle nelze vyhovět všem. Jeden člen skupiny provede při registraci založení skupiny. Dostane přiřazené jedinečné ID (viditelné v mailu). Toto ID poté sdělí zbylým členům skupiny, kteří ID spolu s jménem zakladatele skupiny musí vyplnit při registraci.

Registrace dobrovolníků

Pokud nejsi dobrovolníkem, pak tuto část registrace přeskoč.
Registruj se do sekce až po domluvě s vedoucím vybrané sekce. Při registraci vyber konkrétní sekci (jednu či více), ve které budeš dobrovolničit.

Ubytování

Verze bez ubytování není možná – každý účastník bude ubytován. Určitě si prosím vezmi spacák a karimatku. Máme pouze omezený počet postelí, proto se nech překvapit, zda právě Ty budeš mít postel. O posteli rozhoduje i včasná registrace 😉

Stravování

Speciální strava ze zdravotních důvodů je určena pro osoby, které mají jednu z následujících diet: bezlepková, diabetická, bez laktózy či případně jejich kombinaci.

Platba

Platbu proveď bezhotovostním převodem na účet č. 2700062738/2010 do 5 dnů od registrace. Variabilní symbol pro identifikaci platby obdržíš v emailové zprávě. Jakmile přijde předepsaná částka na náš účet, zašleme Ti potvrzení o přijetí platby.

Finanční příspěvek

Účastnické poplatky jsou dotované sponzory, které se nám podaří oslovit. Reálná cena na účastníka je však 1650 CZK (na víkendového 1430 CZK). Z ceny platíme ubytování, stravu, pronájmy, koncerty a všechny režijní náklady. Pokud můžeš jakkoliv finančně podpořit Studentský Velehrad, přičti svůj dar k ceně registrace. Přeplatek budeme evidovat jako dar. Není třeba nás na něj upozorňovat zprávou. Za dary předem děkujeme !

Ceny

Zvýhodněné ceny platí od 19. 1. 2018 do 28. 2. 2018.
Cenu určuje datum odeslání přihlášky, splatnost vždy do 5 dní

Plné ceny

s jídlem

bez jídla

celý SV

1099 CZK

799 CZK

víkendový SV

899 CZK

699 CZK

Zvýhodněné ceny

s jídlem

bez jídla

celý SV

899 CZK

699 CZK

víkendový SV

699 CZK

599 CZK

Storno poplatky

 

do 5. 4. 2018 10 % z ceny
od 6. 4. 2018 do 18. 4. 2018 50 % z ceny
od 19. 4. 2018 do 22. 4. 2018 100 % z ceny

Od 5. 4. 2018 do 15. 4. 2018 máte možnost nahlásit za sebe náhradníka.

FAQ

Pro koho je SV určen? Jen pro studenty?

Nikoli, Studentský Velehrad je pro všechny mladé lidí ve věku od 18 do 30, ať už studující vysokou školu či pracující. Studentský Velehrad je prostě název naší akce 😉

Jak je to s jednodenní registrací?

Jednodenní registrace spočívá v tom, že předem se účastník nikde neregistruje, přijede rovnou na místo konaní akce, přihlásí se na hlavní recepci na Stojanově a zaplatí jednodenní účastnický poplatek 200 Kč, který neobsahuje stravu ani ubytování.
Případný požadavek na stravu se bude řešit operativně, když budou volné porce, bude možnost je zakoupit, ale nelze na to spoléhat.

Jiná délka pobytu, např.: čt-so.

Lze se registrovat pouze pro celý pobyt, víkendový (s příjezdem už v pátek odpoledne), či na místě jednodenní. V případě dřívějších odjezdů je třeba zaplatit jednu z uvedených variant.

Registrovala jsem se jako první ze skupiny, ale v potvrzovacím emailu mi nepřišel žádný kód pro skupinu. Mám se zaregistrovat znovu?

Není třeba se registrovat znovu. ID skupiny je shodné s Tvým ID, které je zároveň i Tvým variabilním symbolem.  Tento VS samozřejmě používáš pouze Ty, neslouží pro platbu celé skupiny.

Nějak jsme se s kamarádkou nedomluvily a přihlásily se obě jako jednotlivec. Mohly bychom přesto poprosit, abychom byly ubytovány spolu? /
Zaregistrovala jsem se na víkend, ale nakonec bych mohla jet na celou dobu. Šlo by to ještě změnit?

V rámci registrace není problém udělat více méně jakoukoliv změnu. Stačí napsat na mail registrace@studentskyvelehrad.cz

Chci být dobrovolník anebo nevím komu se ozvat?

Určitě napiš na vkhcr@studentskyvelehrad.cz (kontakt na hlavní vedoucí akce), případně pokud už víš, kde bys rád přiložil ruku k dílu, tak na kontakty jednotlivých sekcí:

Jak se na Velehrad dopravím?

Je to jednodušší než se zdá, z většiny studentských českých velkoměst jede přímý spoj do Starého města u Uherského Hradiště. Najít si ho můžeš jednoduše na www.idos.cz 😉 Dále na samotný Velehrad již ze Starého města můžeš dojít menší pěší poutí po krásné cyklostezce, u které bude ve čtvrtek 19.4. možné projít zastavení připravené k pouti. Samozřejmě se také dá přímo na Velehrad ze Starého města dojet autobusem. Časy odjezdů tam i zpět najdeš vypsané zde.

 

Kapacita je naplněna! Již se nelze registrovat ani jako náhradníci. Poslední a jedinou možností je přijet a využívat jednodenní registrace na místě. 🙂


Upozornění: Je možné, že vám nedojde okamžitě po registraci potvrzující email. Je to dáno velikým zájmem. Buďte proto prosím trpěliví a vyčkejte 1-2 dny, než vám email dojde. Rozhodující pro případnou levnější cenu je datum registrace, ne platby!