Registrace

Informace k registraci

Registrace na SV16 již skončila, stále se však můžeš zaregistrovat na pouť na SV, více info zde :)


Pouť na SV16

V rámci Studentského Velehradu 2016 se lze přihlásit i na pouť. Jedná se buď o cyklopouť a nebo pěší pouť, kdy vyrazíme ráno, resp. o den dříve.

Letos nabízíme dvě poutě – pěší a cyklopouť:

Na pěší pouť se bude vycházet 20. 4. z Bučovic. Na Velehrad je to cca 37 km. Nocleh cestou bude zajištěn.

Cyklopouť se pojede letos také z Bučovic. Vyjíždět se bude ve čtvrtek 21. 4. ráno, příjezd na Velehrad bude v odpoledních hodinách. Kdo bude mít zájem, jeho batoh může jet autem. :-)

Nezapomeňme, že je letos vyhlášen Svatý rok milosrdenství, proto se přímo nabízí vyrazit na Velehrad. Využijte letos jedinečné příležitosti využít tuto pouť jako pouť k Božímu milosrdenství. V tomto roce, který sv. otec vyhlásil, je totiž jedna ze svatých bran právě na Velehradě!

Registrace na pouť končí 10. 4. 2016.

Registrujte se na pouť zde, na Studentský Velehrad najdete registraci na konci stránky.

 


Období:

  • celý SV (21. – 24. 4. 2016)
  • víkendový SV (23. – 24. 4. 2016)
  • jeden den

Typ registrace:

  • účastník
  • dobrovolník
  • skupina
  • schola

Stravování:

  • chci stravu
  • chci bezlepkovou stravu
  • nechci stravu

Jednodenní registrace

Pokud se můžeš zúčastnit pouze jeden den. Nevadí. Přijeď ve vybraný den na Velehrad a hned zamiř na centrální recepci na Stojanově. Tam se zaregistruješ a můžeš se vesele účastnit programu. Raději počítej s vlastní stravou. Někdy sice máme porce navíc, ale někdy taky ne.
Jednodenní registrace probíhá výhradě na centrální recepci na Velehradě, nelze ji provést přes registrační formulář!

Registrace skupin

Registrováním jako skupina dáváte pouze a jen najevo ubytovatelům, že chcete být ubytování spolu. Jeden člen skupiny provede při registraci založení skupiny. Dostane přiřazené jedinečné ID skupiny. Toto ID poté sdělí zbylým členům skupiny, kteří ID spolu s jménem zakladatele skupiny musí vyplnit při registraci.

Registrace dobrovolníků

Při registraci vyber konkrétní sekci, ve které budeš dobrovolničit. Registruj se až po domluvě s vedoucím Tebou vybrané sekce.

Ubytování

Verze bez ubytování není možná. Každý účastník bude ubytován. Určitě si vezmi spacák a karimatku. Máme pouze omezený počet postelí, proto se nech překvapit, zda právě Ty budeš mít postel.

Platba

Platbu proveď bezhotovostním převodem na účet č. 2700062738/2010 do 5 dnů od registrace. Specifický symbol pro identifikaci platby obdržíš v emailové zprávě. Jakmile přijde předepsaná částka na náš účet, zašleme Ti potvrzení o přijetí platby.

Finanční dar

Pokud budeš chtít finančně podpořit Studentský Velehrad, přčiti svůj dar k ceně registrace. Po identifikaci platby budeme přeplatek evidovat jako dar. Není třeba nás na dar upozorňovat zprávou. Za dary děkujem předem!

Ceny

Zvýhodněné ceny platí od 7. 2. 2016 do 13. 3. 2016.
Cenu určuje datum odeslání přihlášky.

Plné ceny

s jídlem

bez jídla

celý SV

999 CZK

699 CZK

víkendový SV

799 CZK

599 CZK

Zvýhodněné ceny

s jídlem

bez jídla

celý SV

899 CZK

699 CZK

víkendový SV

699 CZK

599 CZK

Víkendová registrace

Příjezd je možný v pátek od 16 hodin. Při víkendové registraci s vámi budeme počítat už na páteční večeři. Pokud přijedete až v sobotu nebo večeři nebudete chtít, dejte nám prosím vědět (např. v poznámce při registraci). Děkujeme.

Více informací a dotazy směřujte na registrace@studentskyvelehrad.cz.