Registrace

Informace k registraci

Přečti si informace k registraci. K samotné registraci přejdeš tlačítkem na konci stránky.

Období:

  • celý SV  (19. – 22. 4. 2018)
  • víkendový SV  (21. – 22. 4. 2018)
  • jeden den

Typ registrace:

  • jednotlivec
  • skupina

Stravování:

  • se stravou
  • speciální strava ze zdravotních důvodů
  • bez stravy

Jednodenní registrace

Pokud se můžeš zúčastnit pouze jeden den,nevadí! Přijeď ve vybraný den na Velehrad a hned zamiř na centrální recepci na Stojanově. Tam se zaregistruješ a můžeš se vesele účastnit programu. Raději počítej s vlastní stravou. Někdy sice máme porce navíc, ale někdy taky ne.
Jednodenní registrace probíhá výhradě na centrální recepci na Velehradě, nelze ji provést online přes registrační formulář!

Registrace skupin

Registrací jako skupina dáváte pouze a jen najevo ubytovatelům, že chcete být ubytováni spolu. Pokusíme se to zohlednit, ale jak už to tak bohužel bývá, obvykle nelze vyhovět všem. Jeden člen skupiny provede při registraci založení skupiny. Dostane přiřazené jedinečné ID (viditelné v mailu). Toto ID poté sdělí zbylým členům skupiny, kteří ID spolu s jménem zakladatele skupiny musí vyplnit při registraci.

Registrace dobrovolníků

Pokud nejsi dobrovolníkem, pak tuto část registrace přeskoč.
Registruj se do sekce až po domluvě s vedoucím vybrané sekce. Při registraci vyber konkrétní sekci (jednu či více), ve které budeš dobrovolničit.

Ubytování

Verze bez ubytování není možná – každý účastník bude ubytován. Určitě si prosím vezmi spacák a karimatku. Máme pouze omezený počet postelí, proto se nech překvapit, zda právě Ty budeš mít postel. O posteli rozhoduje i včasná registrace 😉

Stravování

Speciální strava ze zdravotních důvodů je určena pro osoby, které mají jednu z následujících diet: bezlepková, diabetická, bez laktózy či případně jejich kombinaci.

Platba

Platbu proveď bezhotovostním převodem na účet č. 2700062738/2010 do 5 dnů od registrace. Variabilní symbol pro identifikaci platby obdržíš v emailové zprávě. Jakmile přijde předepsaná částka na náš účet, zašleme Ti potvrzení o přijetí platby.

Finanční příspěvek

Účastnické poplatky jsou dotované sponzory, které se nám podaří oslovit. Reálná cena na účastníka je však 1650 CZK (na víkendového 1430 CZK). Z ceny platíme ubytování, stravu, pronájmy, koncerty a všechny režijní náklady. Pokud můžeš jakkoliv finančně podpořit Studentský Velehrad, přičti svůj dar k ceně registrace. Přeplatek budeme evidovat jako dar. Není třeba nás na něj upozorňovat zprávou. Za dary předem děkujeme !

Ceny

Zvýhodněné ceny platí od 19. 1. 2018 do 28. 2. 2018.
Cenu určuje datum odeslání přihlášky, splatnost vždy do 5 dní

Plné ceny

s jídlem

bez jídla

celý SV

1099 CZK

799 CZK

víkendový SV

899 CZK

699 CZK

Zvýhodněné ceny

s jídlem

bez jídla

celý SV

899 CZK

699 CZK

víkendový SV

699 CZK

599 CZK